KENWOOD Amplifier - 1200W - Black - KAC-HQR1004 model
KENWOOD Amplifier - 1200W - Black - KAC-HQR1004 model KENWOOD Amplifier - 1200W - Black - KAC-HQR1004 model
60 - 550 SAR
Product In two stores
(0)
KENWOOD Amplifier
KAC-HQR1004 model
Black color
Rated Power at 4ohms Power 100W x4ch
Maximum Power 1200W
Filter HPF / LPF
(Dimensions (mm) 324(W)187(D)55(H
Cooling fan
Custom made capacitor
Gold-plate Terminals
  • Product Type: Amplifier
  • Manufacturer: KENWOOD
  • Model Number: KAC-HQR1004
  • rated power: 1200W
  • Colour: Black
  • peak power (Watt): 100W*4
  • Accessory For: Car
  • Dimensions (W x D x H): 324*187*55 mm